Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | NONE |
| Type | Tissue Case |
| Applicable Tissue | Removable Tissue |
| Model Number | Z |
| Laying Method | Seat Type |
| Style | Korean Style |
| Material | Leather |
| Brand Name | ERUZRY |
| Origin | Mainland China |
| Color | As shown in the picture |
| Size | 19x12x14cm |
| Style 1 | Floral Oil Painting Pastoral Napkin Holder |
| Style 2 | PU Leather Tissue Box |
| Style 3 | Living Room Home Decoration Bedroom Desktop Paper Storage Box |
| Style 4 | Tissue Paper Boxes |
| Tissue Case | Table Decoration |
| Functions 1 | Waterproof, oil-proof and dust-proof |
| Functions 2 | Foldable and convenient |
| Shipment | Free shipping, dropshipping for dropshopper |
Instock
There are no reviews yet.