Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 12 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Oorsprong | Cn (Oorsprong) |
| Vermogen (W) | <800W |
| Voeding | Heroplaadbaar |
| gebruikstijd | 85 minuten |
| Eigenschap | Cordless |
| Certificering | CE |
| Model | Automatic cleaning machine |
| Color classification | Chinese red (official standard) Blue (official standard) |
| Line length | Wireless |
| Noise | 10-20dB |
| Rated voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.