Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Model Number | Steam Milk Frother |
| Certification | ce |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Steam Milk Frother |
| Model | 280 |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Power | 550W |
| Water tank capacity | 250ml |
| Product number | JD1987B |
Instock
There are no reviews yet.