Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.254 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 4 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 13500 |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable |
| Style | Handheld |
| Model Number | Milk Frothers |
| Certification | CE |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | New Coffee Milk Frother Egg Whisk |
| Material | Stainless Steel |
| Built-in Battery | 1200 mAh |
| Speed | 3500RPm & 8500RPM & 13500RPM |
| Charging | Full—-Green Light/Charging—-Red Light |
| Support | retail, wholesale, Dropshipping |
| Function | Coffee, milk, milk foam, milkshake |
| Feature 1 | Electric Handheld Milk Frother |
| Feature 2 | Dough Kneading |
| Feature 3 | Egg Stirring |
| Feature 4 | Milk Tea & Jam |
| Feature 5 | Bean Product |
| Feature 6 | Coffee machine |
| Feature 7 | Cooking Appliances |
| Feature 8 | mini blender |
| Feature 9 | Hand mixer electric |
| Feature 10 | Mini portable blender |
Instock
There are no reviews yet.