Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 24 × 32 cm |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Voltage: | 220V/50HZ |
| Power: | 150W |
| Adjustable thickness: | 1mm-15mm |
| Blade diameter: | 170mm |
| Net weight: | 2.3kg |
Instock
There are no reviews yet.