Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 54 × 62 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 2200W |
| Slice Thickness | 2.5-21MM |
| Speed | 270r/min |
| Weight | 50kg |
| Model Number | TF-002 |
| Brand Name | JAFFA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product name: | All-in-one meat grinder meat slicer |
| Voltage: | 220V |
| Power: | 2200W |
| Blade speed: | 270r/min |
| Slice output: | 600kg/H |
| Shredding output: | 300kg/H |
| Machine weight: | 50kg |
| Blade diameter: | 105mm |
| Product material: | stainless steel |
| Machine size : | 435*440*470mm |
Instock
There are no reviews yet.