Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.119 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Attachment for grater / shredder, Cutter attachment, Dicing attachment |
| Number of speeds | 2 or more |
| Number of nozzles | 1-6 |
| Use | Family |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | R.7029 |
| Certification | CE |
| Power (W) | max. 1000W |
| Brand Name | RAF |
| Origin | DE(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.