Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.004 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 19 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Family |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | Electric Meat Chopper Host |
| Power (W) | 300-700W |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.