Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 37 × 56 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Commercial |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | T2 |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1100 |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| Capacity | 300-400Kg/h |
| Type | Electric meat grinder |
| Dimension | 55*26*39cm |
Instock
There are no reviews yet.