Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 38 × 57 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Commercial |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | HW-12 |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1800W/2500W/2800W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Commercial meat grinder |
| Model | TN-12 |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Power | 1800W/2500W/2800W |
| Product number | JD0025E |
Instock
There are no reviews yet.