Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 170 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 67 × 107 cm |
| Brand Name | BXA, MeiYang |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Fujian, China |
| Type | Massage Chair |
| Application | Body |
| Function | musical function |
| After-sale Service | Onsite Installation |
| Product Name | mini massage chair |
| OEM/ODM | Available |
| Material | PU Leather |
| Color | blue;green |
| Logo | Available |
| Warranty | 1 Year |
| Power | 100W |
| Size | 110*67*107CM |
| Loading QTY | 20GP:34pcs40HQ:72pcs |
| Colour | Green |
Instock
There are no reviews yet.