Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 97 × 59 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YJ-659 |
| Brand Name | HEALTHFOREVER |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Type | One Seat |
| Feature | Kneading Massage Chair |
| Warranty | One year |
| Color | Orange |
| Materials | Leather+ High Density Foam + Wood |
| Product Name | Multi-functional Massage Chair |
| Function | Timing, handheld wire control |
| Installation method | One-piece molding without installation |
| Product size | 100*56*60cm |
| Package size | 97*58*34cm |
Instock
There are no reviews yet.