Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.291 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 25 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Machine |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 2 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | Ashata |
| Origin | Mainland China |
| feature | toaster |
| feature1 | electric maker |
| feature2 | maker |
| feature3 | waffle maker |
| feature4 | electric waffle maker |
| feature5 | toasters |
| feature6 | toaster bread |
Instock
There are no reviews yet.