Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Usage | Knitted Sweater |
| Feature | Eco-Friendly, Stocked |
| Model Number | M2 |
| Usage Type | Dual Purpose Type |
| Charging Time | 3-4 Hours |
| Production | Trimmer |
| Origin | Mainland China |
| Rated power | 5W |
| Rated voltage | DC 3.7V |
| Charging voltage | 5V/1A |
| Using time | 2~6h |
Instock
There are no reviews yet.