Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Usage | Knitted Sweater |
| Material | ABS |
| Feature | Eco-Friendly |
| Model Number | Lint Pellet Remover For Clothing |
| Use | Neatening/Storage |
| Usage Type | Dual Purpose Type |
| Charging Time | 1-2 Hours |
| Production | Trimmer |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Sweater trimmer |
| Product type | Charging type |
| Voltage | 3.7V |
| Dimension | 150x78x90mm |
Instock
There are no reviews yet.