Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.184 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Feature | Eco-Friendly |
| Production | Trimmer |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Size | 12×6.5x8cm, 12×6.5x8cm, 12×6.5x8cm |
| Power | 4W, 4W, 4W |
| Frequency | 50Hz, 50Hz, 50Hz |
Instock
There are no reviews yet.