Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.279 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Usage | Woolen Clothes |
| Material | Plastic, Plastic |
| Feature | Eco-Friendly, Stocked |
| Model Number | Lint Remover |
| Use | Cleaning |
| Usage Type | Plugging Type |
| Charging Time | None |
| Production | Trimmer |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Type | EU/US |
| Input Voltage | 110V/220V |
| Support | retail, wholesale, customization, Dropshipping |
| Feature 1 | Lint remover |
| Feature 2 | removes lint from clothes |
| Feature 3 | Pellet remover |
| Feature 4 | Fabric shaver |
| Feature 5 | Removes lint |
| Feature 6 | Lint roller |
| Feature 7 | fabric shaver |
| Feature 8 | take out of clothes |
| Feature 9 | Lint remover professional |
| Feature 10 | lint remover electric |
| Feature 11 | get out of the clothes |
Instock
There are no reviews yet.