Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | EXUAN |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| Product Nam | Lithium Battery Multi functional Trimming Machine |
| Knife head type | SK5 double-edged reciprocating type |
| Speed | 1000rpm |
| Battery capacity | 3000mAh |
| Hedge cutting width | 180mm |
| Mower blade width | 100mm |
| Hedge cutting thickness | 8mm |
| Weight | 1.2kg |
Instock
There are no reviews yet.