Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 131 × 18 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Length Of Blade | 30mm |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
Instock
There are no reviews yet.