Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shell Material | Ceramic |
| Power Source | AC100-200V/50-60Hz |
| Automatic Shut-off | YES |
| Style | Ceramic Electric Kettle |
| Material | Ceramic / Glass |
| Scale Mark | None |
| Function | Safety Auto-Off Function, Anti-dry Protection |
| Thermal | No |
| Power (W) | 1200W |
| Capacity | 1.2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | ZiRunda |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.