Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 30 × 20 cm |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Model Number | RS-2203C |
| Certification | CE |
| Scale Mark | Inwall Mark |
| Function | Anti-dry Protection |
| Thermal | Yes |
| Power (W) | 1200W |
| Capacity | 5L, 5L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Model | RS-2203C |
| Color classification | Dark blue Royal Blue |
| Electric kettle type | Electric kettle |
| Voltage | 220V |
| Scale label | Inner wall label |
| Additional features | Anti-dry burning and overheating protection |
| Heating mode | Chassis heating |
| Thermostat type | Domestic thermostat |
| Pot body layer | Double layer |
| Type of intelligence | Intelligence is not supported. |
| Power | 1200W |
| Purchase country | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.