Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.496 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CCC, CE |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Thermal | No |
| Power (W) | Below 1000W |
| Capacity | <1L |
| Heating Method | Flat Bottom Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | NOCCLILI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.