Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Usage | Renovation Team |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Max. Planing Width | 82mm |
| Max. Planing Depth | 2mm |
| Brand Name | KingHui |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
Instock
There are no reviews yet.