Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 25 cm |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 3.6kg |
| Certification | CE |
| Brand Name | KOTUMY |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.