Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 35 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Is Smart Device | no |
| Height Adjustable | No |
| Model Number | 2085 |
| Surface Finishing | Chrome Plated |
| Brand Name | Bagnolux |
| Material | Brass |
| Shower shape | Round |
| Origin | Mainland China |
| Surface Warranty | 1 Year |
| Warranty | 10 Years |
| Function | 2 Ways |
| OEM | Welcome |
| Shower Arm | 40cm |
| Shower Head | 20cm, 25cm, 30cm, 40cm |
| Shower Rod Shape | Bend/Straight |
| Color | Gray/Black/Chrome/Brushed Nickel/Rose Gold/Brushed Gold |
Instock
There are no reviews yet.