Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 11 × 11 cm |
| Certificate Number | 2022152202043358 |
| 3C | Certificate |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | 3C |
| Warning | 3+ |
| Model Number | 0663 |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Control Channels | 6 channels |
| Controller Battery | 3.7V |
| Scale | 1:20 |
| Material | Plastic |
| Brand Name | TONERJU |
| Type | Motorcycle |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.