Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushed |
| Usage | Home DIY |
| Frequency | 50Hz |
| No-Load Speed | 1800rpm |
| Model Number | Angle grinder |
| Brand Name | SHXI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.