Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 8 cm |
| Model Number | 460401, 448159 |
| NET WT | 75g/2.7fl.oz/40g |
| Brand Name | IKTY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Pomades & Waxes |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 8.5cm*3.8cm |
Instock
There are no reviews yet.