Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Theme | People |
| Style | RELIGIOUS |
| Material | Metal |
| Brand Name | BRISTLEGRASS |
| Origin | Mainland China |
| Type | Wall Hanging Pendant |
| Feature | Nickel-Free, Eco-Friendly |
| Size(approx.) | 10.04*3.31" (255*84mm), 7.87*3.50" (200*89mm), 9.84*3.34" (250*85mm) |
| Package Contains | 1 pcs |
| Room | Bedroom, Dining Room, Garage, Hallway, Living Room, Porch |
| Suitable For | Amulet, Lucky Charm, Blessing Gift, Protection, Car/Wall Hanging & Decor |
Instock
There are no reviews yet.