Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| SPEC | <100g |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 20240706016 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Niacinamide Glycerin Allantoin |
| Model Number | HFP016 |
| Feature | MOISTURIZING, Whitening, Anti-chapping |
| NET WT | 50g |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3years |
| Date of Manufacture | 2024.6.5 |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream |
| Manufacturer | Guang Dong |
Instock
There are no reviews yet.