Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.064 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 4 cm |
| Certification | CPNP |
| Hign-concerned Chemical | None |
| SPEC | <100g |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Aqua, Rosa Damascena Flower Oil, Collagen |
| Model Number | WA-10-2841 |
| Feature | Anti-Aging, MOISTURIZING, Oil-control |
| NET WT | 50g |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Water Ice Levin |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3years |
| Date of Manufacture | 12/10/2024 |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream |
| Manufacturer | Guangzhou Qiaoyan Biotechnology Co., Ltd. |
Instock
There are no reviews yet.