Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 6 cm |
| SPEC | <100g |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Feature | Anti-Aging, MOISTURIZING, Oil-control, Freckle removal, Whitening, Nourishing, Anti-chapping |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | eelhoe |
| Use | BODY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cream |
| Product Name | Body Whitening Cream |
| Ingredients | Niacinamide, Alpha-Arbutin, White Peony Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Avocado Fruit Oil. |
| Function | Lightens melanin deposits, evens out skin tone, enhances skin elasticity. |
| Function2 | Improves overall dullness, brightens skin tone, smoothes and refines skin. |
| Function3 | Stops melanin transfer, reduces pigmentation and inhibits melanin production at the source. |
| Suitable for | All types of people, brightens skin, deeply moisturizes, enhances skin elasticity. |
| Shelf life | Three years, soothes sensitive skin and quickly brightens the skin. |
| Quality | High quality product, qualified. Inhibits the production of melanin, smoothes and brightens the skin. |
Instock
There are no reviews yet.