Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.145 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| SPEC | <100g |
| Number of Pieces | One Unit |
| Fragrance | Lightening Body Cream |
| Certificate Number | Body Wh-itening Cream |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Natural Plant |
| Model Number | Private Parts Wh-itening Cream |
| Feature | MOISTURIZING |
| NET WT | 100g, 100g |
| Gender | Female |
| Brand Name | west&month |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 Years |
| Date of Manufacture | Body Bleaching Cream |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream, Brightening Body Lotion |
| Manufacturer | West Month |
| Distributor/Importer | Armpit Whi-tening Cream |
| Function1 | Face Body Lightening Cream |
| Function2 | Dark Skin Bleaching |
| Function3 | Wh-itening Body Lotion |
| Function4 | Exfoliating Body Lotion |
| Function5 | Armpit Bleaching Essence |
| Function6 | Body Moisturizer |
| Function7 | Nourish Dark Skin |
| Function8 | Dark Sp-ot Removal Cream |
Instock
There are no reviews yet.