Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 21 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 601-800W |
| Brand Name | OIMG |
| Origin | Mainland China |
| Heating method | Heating tube heating |
| power | Below 800W |
| Product Category | Toaster |
| color | Black, White |
| Model | BP-2072 Toaster |
| Timing gear | 6-7 gears |
| caliber | 35Cm and above |
| rated voltage | 220 |
| How to use | fully automatic |
| Body material | metal |
| reservation function | without |
| With or without dust cover | Yes. |
| packing list | Contact customer service |
| item number | BP-2072 Toaster |
| 3C certificate number | 2020190712003783 |
| Number of bread troughs | 2-3 tablets |
| Applicable number of people | 2-3 people |
| Layer | second floor |
| rated power | 750 |
| Control method | mechanical |
| liquid crystal display | without |
| Does it have a baking rack? | without |
| mode of operation | push button |
| weight | Contact customer service |
| Product size | 325*153*175 |
| function | Heat, bake, thaw |
| capacity | 2 pieces |
Instock
There are no reviews yet.