Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 19 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <500g |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 650W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.