Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.184 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 17 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <500g |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | <500w |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.