Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Baking Stall | 3 |
| Timing | Support |
| Time to market | Oct-14 |
| Liner Material | Teflon Coating Liner |
| Rated Frequency | 50HZ |
| LCD | Yes |
| Mixing Blade | Single Mixing Blade |
| Heating Method | Electric heating tube |
| Max. Reservation Time | 15 hours |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Material | Metal |
| Function | Self-set Program |
| Certification | CE, GS |
| Capacity | 500g |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.