Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 24 × 8 cm |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | Juicers |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 12001-15000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 19.4*7.8cm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Juicing, Mixing |
| Laying Method | Hand Held |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Citrus Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | 130W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Size | 8*8*24cm |
| Support | retail, wholesale and Dropshipp |
| Feature1 | blender |
| Feature2 | Smoothie Maker |
| Feature3 | Fresh fruit juice, milkshake |
| Feature4 | rechargeable portable blender |
| Feature5 | Mini portable blender |
| Feature6 | juicer machine blender |
| Feature7 | fresh juice blender |
| Feature8 | orange juicer machine |
| Feature9 | juice blender portable |
| Feature10 | portable blender bottle |
| Feature11 | mini blender |
| Feature12 | electric mini juicer |
| Feature13 | mini electric blender |
| Feature14 | Centrifugal Juicer |
| Feature15 | Portable blender |
| Feature16 | portable juicer |
| Feature17 | slow juicer |
| Feature18 | Mini portable blender |
| Feature19 | portable blender |
| Feature20 | Orange juicer |
| Feature21 | juicer machine |
| Feature22 | mixer smoothie |
| Feature23 | smoothie blender |
| Feature24 | blender smoothie |
| Feature25 | Citrus squeezer |
| Feature26 | blender mixer |
Instock
There are no reviews yet.