Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Pattern Type | Cartoon |
| Grade | quality |
| Model Number | Plush Pillow Cushion |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Shape | Column |
| Part | BODY |
| Feature | memory |
| Filling | Polyester / Cotton |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | BODY |
| Origin | Mainland China |
| Support | Dropshipping/ Wholesale |
| Uses | throw pillow, waist pillow, nap pillow |
| Size | 20/30/40cm |
| feature1 | Funny 3D Simulation Bread Shape Pillow |
| feature2 | 20cm Soft Lumbar Back Cushion |
| feature3 | Plush Stuffed Toy Bread Shaped Plush Pillow |
| feature4 | 3D Simulation Bread Shaped Plush Pillow |
| feature5 | funny pillow gift |
| feature6 | Home Decoration, Sofa, Chair |
| feature7 | Removable and Washable |
| feature8 | cartoon |
| feature9 | Simulation Decompression Toys |
Instock
There are no reviews yet.