Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastics |
| Compatible Action Camera Brand | DJI, Insta360, GoPro |
| Model Number | Car Sun Visor Mount |
| Brand Name | BRDRC |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black |
| Net weight | 1.83oz.(52.5g) |
| Product size | 2.44*3.93*3.85in |
Instock
There are no reviews yet.