Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.039 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Cycling Caps |
| Pattern Type | Solid |
| Material | POLYESTER, Nylon 42% polyester 48% spandex 10% |
| Brand Name | X-TIGER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | cap |
| Sport Type | cycling |
| Name | Bike tail bag |
| Size | 24*16.5cm/9.45*6.5in |
| Weight | 34.5g/1.22oz |
| Color | black |
Instock
There are no reviews yet.