Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| is_customized | No |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Silicone |
| Packing | Single loaded |
| Function | Teether |
| Material Feature | BPA Free |
| Brand Name | Muslin life |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.