Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Output Power(w) | 3w-5w |
| Battery Capacity(mAh) | 2200mAh |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Plastic |
| Storage Channel | BP-210 Li-Ion battery |
| Frequency Range | Upgraded BP-210 Battery |
| Dimensions | Support Type-C Charging |
| Model Number | BP210 |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | Yes |
| Maximum Range | 3km-5km |
| Brand Name | BAOFENG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.