Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Install Style | Portable |
| Material | Spandex |
| Size | Applicable to all types of toilet lid |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Product features | soft and comfortable Full surround design, Full surround design |
Instock
There are no reviews yet.