Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Sponge Brush/Stamp, Watercolor Brush |
| Size | 10*8*2cm |
| Model Number | 449832 |
| Origin | Mainland China |
| Handle Material | Plastic |
| Age | >3 years old |
Instock
There are no reviews yet.