Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.072 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| SPEC | <100g |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | Aqua, Hyaluronic Acid, Collagen, Ascorbic Acid, |
| Model Number | WA-10-2855 |
| Feature | MOISTURIZING, Oil-control |
| NET WT | 60g |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | Water Ice Levin |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3years |
| Date of Manufacture | 12/04/2024 |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream |
| Manufacturer | Guangzhou Qiaoyan Biotechnology Co., Ltd. |
Instock
There are no reviews yet.