Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.213 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 10 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction, Sun protection |
| Applicable Scene | Outdoor, Outdoor |
| Applicable Season | Four Seasons, Four Seasons |
| Release Date | Winter2022 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | BOSTON 1630 Large size62cm |
| Strap Type | Adjustable |
| Pattern Type | Letter, striped |
| Style | Casual |
| Gender | Unisex, Unisex |
| Department Name | ADULT, Adult |
| Material | COTTON, COTTON |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Item Type | Baseball caps, Baseball Caps |
Instock
There are no reviews yet.