Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Glass |
| Origin | Mainland China |
| liquid soap dispenser type | hand soap dispenser |
| feature | foam soap dispenser |
| main material | metal |
| model number | foaming hand washer |
| type | liquid soap dispensers |
| size | 8 Oz |
| ships from | China |
| capacity | 250ml |
Instock
There are no reviews yet.