Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 12 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Bosch |
| Certification | CE, FCC |
| Scissor Type | SINGLE |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
| Maximum wood (branches) cutting capacity | 25mm |
| Tool size (width x length x height) | 110 x 311 x 56 mm |
| Feature 1 | Electric Shear |
| Feature 2 | Electric Cutting Scissors |
Instock
There are no reviews yet.