Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Motor type | Brushless |
| Chuck Diameter | 6 mm, 1/4'', 8 mm |
| Model Number | GLF 18V-8 |
| Brand Name | Bosch |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| battery voltage | 18.0 V |
| No-load speed | 10, 000 – 30, 000 rpm |
| Compatible collet diameter | 6 mm, 1/4'', 8 mm |
Instock
There are no reviews yet.